FORGOT YOUR DETAILS?

MARKÜTERİ PARKE ÜRÜNLER

   Marküteri parke – Desenli parke üretimi hüner gerektiren karmaşık bir iştir. Ürünlerimiz el yapımı ve lazer tasarımlardan oluşmaktadır. Karo parke, madalyon, bordür ve planlama parke şeklinde üretimi yapılır.
Tarihte saray, yalı ve köşklerin zeminlerini süsleyen marküteri sanatı, artık modern mimarininde zeminlerinde çokça yer almaktadır.
KARO PARKELER
Tıklayınız...

KARO PARKELER

MADALYONLAR
Tıklayınız...

MADALYONLAR

PLANLAMA PARKE
Tıklayınız...

PLANLAMA PARKE

Marküteri Parke tüm üretim aşamalarında hüner gerektiren bir iştir. Ahşabın kuru olması büyük önem taşır, yüksek hassasiyetli işleme, her aşamada kalite kontrol, ekipman seçimi uygun çalışma göngüsünün olmassa olmazlarıdır.

Marküteri Karo Parke üretimini yaparken en kaliteli ahşapları kullanıyoruz. Karo parke üretimi ustalık gerektiren bir çok aşamadan geçtikten sonra ortaya çıkan mimari zemin döşeme malzemesidir.

Madalyon marüteri parke yani parkelerin merkezine konulmak üzere geometrik ve işlemeli desenler oluşturmak için, değişik türdeki ahşapların birleştirilmesi ile meydana gelen göbeklerdir. Marküteri işlemeli göbekleri yaparken lazer teknolojisi kullanıyoruz.

Planlama Marküteri Parke zeminin istenilen desene uygun şekilde projelendirilmesi, projeye uygun ahşabın ebatlanması ve birleştirilmesi ile oluşturulan dekoratif parke döşeme şeklidir.

Marküteri Parke Bordür; evlerin ahşap döşemelerinin sınırlarını egzotik ve rustik ahşapların, ufak parçalarının birleştirilmesiyle oluşan süsleme sanatıdır. Tüm parke sınırları ahşap işleme sanatının en güzel örnekleriyle süsleniyor.

Marküteri Parke, Desenli Parke, Sanatsal Parke, imalat ve uygulaması yapıyoruz.
TOP