FORGOT YOUR DETAILS?

ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE

Tüm Şerifoğlu Parke Ürünlerini Aşağıda Detaylı Olarak İnceliyebilirsiniz...

ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE

Tüm Şerifoğlu Parke Ürünlerini Aşağıda Detaylı Olarak İnceliyebilirsiniz...

ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE

Tüm Şerifoğlu Parke Ürünlerini Aşağıda Detaylı Olarak İnceliyebilirsiniz...

ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE

Tüm Şerifoğlu Parke Ürünlerini Aşağıda Detaylı Olarak İnceliyebilirsiniz...

Şerifoğlu Lamine Parke

Şerifoğlu Parke ; Lamine Parke sektörüne yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünleri ile yön vermektedir. 

Şerifoğlu Lamine Parke Koleksiyonu; Her bir ahşap, tüm doğal malzemeler gibi ayırt edici bazı karakteristik özelliklere sahiptir. Hangi ürün sizin zevkinize yakın, beklentilerinizi karşılıyor ve ihtiyaçlarınızla örtüşüyor ise, aslında bu özelliklerden birini tercih etmiş oluyorsunuz demektir. Kendine has dokusu ile mekânlara sıcaklık katan, doğallığı en güzel şekilde yansıtan ağaçlarda bile farklı dokunuşlarla, iddialı ve ihtişamlı bir tasarım yaratmak mümkündür. Her ev kişinin karakter ve yaşam tarzını yansıttığı gibi, seçtiğiniz parkeler de kendi yaşayışınızla bütünleşmiş yaşam alanlarınızı anlamlı kılar ve size özgü bir stil oluşturur.

 

Lamine Parke Neden Sağlıklı?

Lamine Parke Neden Sağlıklı?

Doğal malzemeden üretilen lamine parkelerde sağlığa zararlı bir madde bulunmuyor, ayrıca ahşap toprağa basmış gibi insan vücudundaki elektriği ciddi biçimde emiyor. Lamine parke 3 katmanlı olarak tamamen %100 ahşaptan üretilir.Bu yüzden laminat parkelerden daha pahalı ama daha sağlıklıdır.
Şerifoğlu Parke Sistre Cila Hizmeti

Şerifoğlu Parke Sistre Cila Hizmeti

Tüm Şerifoğlu Lamine Parke ürünlerini Alman HUMMEL ve TRİO ile tozsuz sistre yapıyoruz, Su bazlı Bona Trafik parke cilası ilede doğal ve sağlıklı parke zeminler oluşmasını sağlıyoruz. Tüm parke sistre cila işlemleriniz için bizi arayınız... Profesyonel olarak parkelerinizi sistre ve cila yapalım.
Neden Lamine Parke ?

Neden Lamine Parke ?

Doğanın ve ahşabın sıcaklığını mekana taşır, döşendiği anda kullanıma hazırdır, kendinden fabrikasyon cilalıdır, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Konforludur, alttan ısıtmalı zeminler için uygundur. Lamine parkeler cilaladır, zamanla ihtiyaç duyulması halinde defalarca sistre cila yapılabilir. Montajı kolaydır, zemine yüzey sistem olarak uygulanır, istenirse zemine yapıçtırıcı ilede uygulama yapılabilir. Ses emici özelliği ile akustik bir ortam sağlar. Lamine parkeler mikrop ve bakteri barındırmaz, vücuttaki elektriği büyük ölçüde emerek azaltır.
Neden Ahşap Parke ?

Neden Ahşap Parke ?

Doğaldır, ahşabın sıcaklığını ve doğallığını mekanlarınıza taşır. Sağlıklıdır, üzerine çıplak ayakla basıldığında vücuttaki elektriği emerek topraklama sağlar. Uygulaması zor ve zahmetlidir. İyi usta ve son teknoloji makinalarla yapıldığında dekorasyonda fark yaratıcı özelliği vardır. Yüzyıllardır dekorasyonlarda kullanılan ahşap, günümüzdede alternatifi olmayan dekorasyon malzemesi olamayı sürdürmektedir.
Şerifoğlu parke modelleri, şerifoğlu parke renkleri, şerifoğlu parke

Lamine Parke Uygulama Koşulları Nasıl Olmalıdır ?

Lamine parke uygulanmadan önce tavsiyemiz, tüm tadilat işleri yapıldıktan sonra uygulanmasının yapılmasıdır. Uygulama yapılacak zemin kotunda ve terazide olmalıdır, şap içerisindeki yüzey sistem döşemelerde bağıl nem miktarının %30'u yere yapıştırmada %25'i aşmaması gerekir. Ayrıca depolanmanın yapılacağı ortamın nem, su ve aşırı sıcaktan arındırılması gerekmektedir.
Lamine Parke Uygulama Şekilleri

Lamine Parke Uygulama Şekilleri

Yüzer Sistem Lamine Parke Döşeme ; Lamine parkelerin altına strafor, mantar, folyo veya şilte sererek zımbaların birbirine tutturulması sonucu uygulanan döşeme şeklidir. Yere Yapıştırmalı Lamine Parke Döşeme ; Lamine parkelerin altına çift kompenatlı tutkal sürülerek zemine tutturulması ile yapılan döşeme şeklidir.
Lamine Parke Temizliği Nasıl Yapılır ?

Lamine Parke Temizliği Nasıl Yapılır ?

Lamine parke temizliği yapılırken elektrik süpürgesinin ardından nemle bezle silebilirsiniz, ıslak paspas kullanılması parke üzerinde su kalıntısı bırakmasından dolayı tavsiye etmiyoruz, ilerleyen dönemlerde ek yerlerinde problem yaratabilir. Temizlik yaparken yumuşak ev temizleme maddeleri kullanılmalıdır. Parke ' nin en büyük düşmanı su ve kum'dur.Dışarıdan ayakkabılardan gelen kum parkede çizilme meydana getirebilir.Ağır eşyaların altına keçe yapıştırılmasını tavsiye ederiz. Yapışkan lekeleri, kimyasal lekeler ve çiziklerin giderilmesi sistre cila ile mümkün olmaktadır, bizden hizmet alabilirisiniz.
Lamine Parke Sistre Cila İşlemi

Lamine Parke Sistre Cila İşlemi

Lamine parkeler defalarca sistre cila yapılabilir, biz firma olarak lamine parke sistresinde Alman Lögler makina sistemini kullanıyoruz ve mükemmel sonuç alıyoruz, cila olarak müşterilerimize su bazlı parke cilalarını öneriyoruz, BONA TRAFİK cila sağlıklı ve doğal görünüm sağlar, müşterilerimize öneririz.
şerifoğlu parke, şerifoğlu lamine parke, lamine parke

Şerifoğlu Lamine Parke Ahşap Türleri

Ahşap Türleri Her bir ahşap, tüm doğal malzemeler gibi ayırt edici bazı karakteristik özelliklere sahiptir. Hangi ürün sizin zevkinize yakın, beklentilerinizi karşılıyor ve ihtiyaçlarınızla örtüşüyor ise, aslında bu özelliklerden birini tercih etmiş oluyorsunuz demektir. Kendine has dokusu ile mekânlara sıcaklık katan, doğallığı en güzel şekilde yansıtan ağaçlarda bile farklı dokunuşlarla, iddialı ve ihtişamlı bir tasarım yaratmak mümkündür. Her ev kişinin karakter ve yaşam tarzını yansıttığı gibi, seçtiğiniz parkeler de kendi yaşayışınızla bütünleşmiş yaşam alanlarınızı anlamlı kılar ve size özgü bir stil oluşturur.
Şerifoğlu Lamine Parke Teknik Bilgiler

Şerifoğlu Lamine Parke Teknik Bilgiler

Lamine parke üretimi üstün teknoloji ve bilgili teknik kadro gerektirir. Lamine Parke; 3 tabaka tamamen doğal ahşap malzemenin, birbiriyle dik açı oluşturacak şekilde, ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle meydana gelir. Üst tabaka: Parkeye adını veren ağaçtan 3,5 mm kalınlığındadır, Alt ve Orta tabaka: Lamine parke özelliği sağlayan ve alt tabakayı oluşturan ağaç malzemedir.
Şerifoğlu parke modelleri, şerifoğlu parke renkleri, şerifoğlu parke

Lamine Parke Nedir ?

Lamine parke 2 yada 3 katmanın birbirine dik yönlerde yapıştırılmasıyla üretilen dekoratif, dayanıklı ve kendinden cilalı bir yer döşemesidir. En üst katmanı ağacın en değerli yerinden oluşmaktadır ve defalarca parke sistre cila yapılabilmektedir.
şerifoğlu parke, şerifoğlu lamine parke, lamine parke

Lamine Parke Fiyatları

Lamine parke fiyatları hesaplanırken, lamine parkenin ağacına, ebatına ve katmanlarına göre fiyatı belirlenir. Plank lamine parkeler ağacın en değerli kısımlarından meydana geldiği için daha değerlidir. 2 ve 3 parçalı olanlar fiyat olarak daha ekonomik ürünlerdir.

Şerifoğlu Parke

TOP